Farmasi aynısefa ürünleri, farmasi bünyesinde en çok tercih edilen bitkisel ürünler listesinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Özellikle bitkisel içerikli ürünler arasında sıklıkla tercih edilen aynı sefa içerikli ürünler, farmasi tarafından pek çok farklı formda, kullanıma hazır halde ve hemen hemen herkese hitap edecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Aynısefa içerikli pek çok ürün farmasi bünyesinde yer almakla birlikte, ürünler genellikle cilt bakımı ya da onarım ve temizleme üzerine kullanılmaktadır. Özellikle aynısefa çiçeğinin ve çiçeğin özlerinin cilt üzerindeki faydaları göz önüne alındığında, ciddi anlamda rahat kullanıma imkân veren ve oldukça da faydalı ürünler ortaya çıkmaktadır.

İNDİRİM KUPONU

Farmasi Aloe Vera Ürünlerinde %40 İndirim Kuponu İçin Formu Doldurun, Şifreniz Cebinize Gelsin!

Farmasi Aynısefa Yağı

Farmasi aynısefa ürünleri içerisinde yer alan ve cildin hemen hemen her yerinde kullanıma rahatlıkla imkân sağlayan aynısefa bitkisi yağı, özellikle hem vücut hem de yalnızca yüz için kolaylıkla kullanıma uygundur.

Yüzünde ya da vücudunda herhangi bir şekilde yaşlanma belirtileri ortaya çıkan ve özellikle kırışıklık ya da çatlak ve selüloit görünümünden şikayetçi olan hemen herkesin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Bilindiği üzere, aynısefa bitkisi yenileyici bir özellik göstermesinin yanı sıra, sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliğe de sahiptir ve bu nedenle yağın özellikle masaj yapılarak uygulanması durumu oldukça olumlu ve güzel sonuçlar vermektedir.

Her cilt tipinin kullanımına uygun olmakla birlikte, yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin uygulama öncesi cilt temizliği yapmaları yağın daha iyi nüfuz etmesine yardımcı olurken aynı zamanda gereksiz birikimler oluşmasının da önüne geçmektedir.

Farmasi Aynısefa Krem Balsam

Farmasi aynısefa ürünleri içerisinde yer alan ve özellikle vücut için kullanıma çok daha uygun olan aynı sefa bitkisi özlü krem ve balsam ürünlerinin de kullanımları oldukça kolaydır.

Gebelik ya da düzensiz kilo alıp verme gibi durumlar sonrasında vücutta oluşan çatlakların giderilmesinde oldukça etkili bir ürün olduğu bilinmekle birlikte, el ya da dudaklara uygulandığında da soğuktan ya da kuruluktan dolayı oluşan deri hasarını giderdiği, cildi gergin ve genç bir görünüme kavuşturduğu bilinmektedir.

Özlerini ve etkisini aynısefa bitkisinden aldığı gibi, kokusunu ve doğal etkilerini de aynısefa bitkisinden alan ürünler doğal ve oldukça kullanışlıdır. Tamamen bitkisel içerikli olduğundan dolayı ise, farmasi aynısefa ürünleri içerisinde en çok tercih edilenler arasında yer aldığı bilinmektedir.

Farmasi Aynısefa Şampuan

Özellikle bitkisel içerikli şampuanların düzenli kullanımlarda pek çok saça iyi geldiği, saçları kimyasal etkilerden arındırdığı ve besleyip onardığı bilinmektedir. Bitkisel içerikli şampuanlar genellikle ilk kullanımlarda saçlarda sertleşmeye neden olurken, düzenli kullanımlarda saçların canlı, parlak ve yumuşak olmasına yardımcı olurken, besleyici özellikleri sayesinde dökülmeleri azaltarak saçlarında daha sağlıklı gelişmesine ve uzamasına da yardımcı olmaktadırlar.

Farmasi aynısefa ürünleri arasında yer alan aynısefa özlü şampuan işte tam da bu noktada gündeme gelmektedir. İçeriğindeki aynısefa özü sayesinde özellikle yıpranmış olan saçların onarılması ve kırık saç uçları görünümünün düzelmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

Özellikle saçların daha dolgun ve canlı görünmesine yardım etmekle birlikte, sıkılaştırıcı etkisi sayesinde saçların daha güçlü olmasını sağlamaktadır ve saç derisinin kepekten arınarak daha sağlıklı ve temiz olmasına da yardımcı olmaktadır.

Farmasi Aynısefa Vücut Losyonu

Özellikle bitkisel içerikli cilt bakım ürünleri ya da genel olarak vücut bakım ürünleri, kozmetik ürünlerden çok daha fazla ilgi görmektedirler. Bunun yanı sıra, bitkisel içerikli ürünlerin hemen hemen hepsinde, daha önce kullanılmış olan kimyasal ürünlerin zararlı etkilerinin cilt üzerinden uzaklaştırılmasına yardımcı olacak özellikler bulunmaktadır.

Farmasi aynısefa ürünleri içerisinde yer alan aynısefa özlü vücut losyonu ürünü ise düzenli kullanımlarda cildin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır ve çatlak ya da cilt üzerinde oluşan portakal kabuğu görünümü gibi sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.

Aynısefa bitkisinin yapısından kaynaklanan bir durum olmasının yanı sıra, bitkinin tüm içeriğinin kullanılmış olduğu bu vücut losyonları düzenli kullanımda hücre yenilemesini desteklemekte ve yaşlanma etkileri olarak bilinen kırışıklık, sarkma ya da gevşeme gibi durumları ortadan kaldırmakta ya da azaltmaktadır.

Farmasi Aynısefa Tonik

Cilt temizleme ürünleri söz konusu olduğunda bilinen pek çok bakım ürünü piyasada mevcut halde kullanıma ve kullanıcıların beğenilerine sunulmaktadır ancak bu noktada da özellikle bilineni güvenilir ve bitkisel içerikli ürünler tercih edilmektedir.

Cilt temizleme ve bakım rutinlerinin en bilindik üyelerinden biri olan tonikler, farmasi bünyesinde pek çok farklı türde kullanıcılara sunulmakla birlikte, farmasi aynısefa ürünleri içerisinde de aynısefa özlü cilt tonikleri yer almaktadır.

Özellikle cilt temizleme rutinlerinin ardından tamamen temizlenmiş ve arındırılmış cilde uygulanması sayesinde, aynısefa özlü tonikler cildin yaşlanma belirtileri göstermesi konusundaki eğilimini yok etmekte ya da en aza indirmektedir.

Düzenli kullanımda sarkma, kızarma ya da kırışıklık oluşumu gibi olumsuzlukları en aza indirdikleri ya da yok ettikleri de bilinmektedir.